Tel:0216 641 40 07 - 0533 483 49 34

Tango Kursu

ÇOCUK DANS KURSU

Çocuğunuzu Salsa, Cha cha, Bachata, Merenque, Rumba, Sırtaki, Hiphop ve Zumba yaparken görmek isterseniz,

Pazar 15:15 - 16:30 arası (7 - 9 yaş)

Pazar 16:30 - 17:45 arası (10 - 12 yaş) , kayıtlarımız devam etmektedir.

LATİN DANS KURSU

Sosyal latin dans derslerinde Salsa, Cha cha, Bachata, Merenque, Rumba, Rueda, Reggaeton, Merenge Twist, Mambo, Caz, Pop, Charleston, İapanyol eğitimleri verilmektedir. Sıfırdan başlayarak aldığını dersler, başlangıç, orta, ileri seviye olarak devam etmektedir.

ZUMBA KURSU

Zumba dersleri dans ederek zayıflamanın en eğlenceli yolu. Zumbanın latin, aerobik, step ve buna benzer danslarla alakası yoktur.

TANGO KURSU

Arjantin tango dersleri TDF Abağlı antrenörler eşliğinde yapılmaktadır. 3, 6, 9 aylık seviyelerde (başlangı, orta, ileri seviyelerde) eğitim verilmektedir.

ORYANTAL KURSU

Oryantal dan kursu geneleksel türk danslardan olmasının yanı sıra vucudunuzun şekillendirerek bedeninizi tanımanıza yardımcı olmaktır. Esnek bir duruş ve dans estetiği kazanmak için size önerebileceğimiz bir dans türüdür.

HİP HOP/BREAK KURSU

Her hafta farklı müzik,farklı koreografiler eşliğinde dansın en hareketlisi ile karşılaşmak istiyorsanız.Siz de TV de ki yıldızlar gibi dans edip,özgürce kendinizi sergilemek istiyorsanız derslerimizi kaçırmamalısınız.

PLATES KURSU

İş stresinden,ev stresinden kısacası hayatın stresinden hem bedeniniz hem de vücudunuz yoruldu ise bir tek önerimiz var oda pilates.

Birebir Pornonel - tranier Kişisel yaşam koçluğu, Haftada 3 gün verilmektedir.