Tel:0216 641 40 07 - 0533 483 49 34

Profesyonel Resim Eğitim Kursu

Çekmeköy profesyonel resim eğitim kursu, seneler önce güzel sanatlar eğitimini almış fakat çalışma hayatı yüzünden vakit bulamamış veya resim yapmayı kendi kendine öğrenmiş yetişkinlere kısa zamanda yeniden resim yaptırır hale getiriyoruz.   Sevdiği sanatçılardan kopya ile başlayıp,  kopyayı da ders veren usta öğretmen tarafından bizzat anlatarak,  birebir resim tekniğini uygulayarak,  görmesini ve yaşamasını sağlamak en önemli amacımızdır.  Öğrencilerin seçmiş oldukları kopyalar, kopyalardan sonra resimlerini oluşturabilmeleri için kendi resim tarzına uygun fotoğraflar ,  görsel dökümanlar vs. vasıtasıyla kendi resminin alt yapısını  oluşturarak sevdiği sanatçının da tekniğini kullanarak kendi eserini yapıp bitirmesi, Çekmeköy profesyonel resim eğitim kursunun ana hedefidir. Bu programların başarıya ulaşabilmesi için beklediğimiz iki şey; resim sevgi si ve sabırdır.

 ·         Ders günlerimiz Salı ve Cumartesidir.

 ·         Saat 11:00 - 18: 00 arası profesyonel sanatçı eşliğinde, kişiye özel program uygulayarak kısa zamanda resim yaptırır hale getiriyoruz.

 ·         Ders günleri dışında da, atölyemizde serbest çalışma yapabilir.

 ·         Profesyonel resim atölyemizin düzenlediği karma resim sergisinde, yıl içinde yaptığı çalışmaları  sergileyebilir.